Zamów darmowe zdjęcia produktów!
PL EN

Mówią o nas

Sławomir Szczurek, Product Manager, Mr. GUGU & Miss GO 


Snapshot Studio to jedna z najlepszych twórczych ekip z jaką mieliśmy okazję współpracować. Biznes w dzisiejszych czasach jest niezwykle dynamiczny i szybko się zmienia a dzięki posiadanej świadomości tego i profesjonalnemu wsparciu Snapshot'a nadążanie za nim nie stanowi problemu. Bardzo duży profesjonalizm, szybkość działania i spora kultura organizacyjna. Wszystko na czas i z satysfakcjonującymi efektami. Praca z takimi podmiotami to naprawdę przyjemność. 

Antoni Maliszewski, Grupa Zibi S.A.


Współpracujemy w zakresie fotografii produktowej i cenię sobie tę współpracę za terminowość, wysoką jakość usług oraz słowność i uczciwość właścicieli. W ostatnim czasie skorzystałem również z filmików produktowych 360 i tutaj firma również stanęła na wysokości zadania i rzutem na taśmę uratowała mój projekt. Z pewnością będę dalej korzystał z usług Snapshot Studio. 

Marzena Rokosa, Trade Marketing Coordinator, LAKMA STREFA Sp. z o.o.


Snapshot Studio wykonało sesję produktową dla spółki Lakma  Strefa w 2019 roku. Efektem prac są estetyczne zdjęcia przestawiające środki chemii gospodarczej na tle nowoczesnego wnętrza. Profesjonalne podejście fotografa, przyjazna, a jednocześnie pełna skupienia atmosfera na planie. Podsumowując- firma godna polecenia.

Katarzyna Łukasik, Marketing, INNPRO Robert Błędowski


Współpraca ze Snapshot Studio jest zawsze udana i efektywna. Mieliśmy okazję współpracować przy kilku projektach i mogliśmy się przekonać o profesjonalizmie i postawie proklienckiej firmy. Serdecznie polecam!

Monika Szewczyk, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Alumast S.A.


Szczerze polecam! Mieliśmy bardzo krótki czas na realizację zadania, które dodatkowo wymagało dużo pracy ze strony Studia - firma wywiązała się z zadania terminowo i spełniła wszystkie nasze oczekiwania w 101%!! :)

Barbara Kolmaga, Manager ds. promocji, Fundacja Stonoga


Mieliśmy ogromne szczęście współpracować ze Snapshot Studio. Możemy powiedzieć krótko: pełen profesjonalizm i przesympatyczni ludzie. Firma wykonała zdjęcia do charytatywnych licytacji, wszystko odbyło się "na odległość" dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo czasu. Efekt fotografii jest bardzo dobry. Dziękujemy serdecznie za szlachetność i tak ogromną pomoc <3 

Stanisław Drobisz, Współwłaściciel, Spox Sox Sp. z o.o.


Współpracujemy z Snapshot Studio w zakresie zdjęć produktowych skarpet oraz muszek Spox Sox. Nasza współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Wykonane usługi cechują się profesjonalizmem oraz terminowością realizacji. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachową poradę, a także na pełne zaangażowanie w wykonywanych projektach. Otwartość na kreatywne realizacje, dobry kontakt oraz wysoka jakość usług.

Mateusz Rogulski, Bittersweet Paris


Z czystym sumieniem 5/5 gwiazdek. Bardzo dobrze wykonane zdjęcia, dbałość o szczegóły oraz terminowość. Polecamy w pełni! 

Asia Gutkowska, Ganja Mafia


Rzetelna firma, pełen profesjonalizm, szybkie realizacje i co najważniejsze ? bardzo wysoka jakość usług.

Marcin Dziadek, Manager Operacyjny, Telemedycyna Polska S.A.


Z firmą Snapshot Studio współpracuję od ponad roku. Realizuję z nią projekty nie związane z fotografią produktową lecz z drukowaniem materiałów. Dodatkowo korzystam z ich usług graficznych. Zawsze dotrzymują terminów a przy nagłych sytuacjach niektóre są nawet w stanie przyspieszyć. Polecam wszystkim, którzy szukają ?tańszej? opcji wydruku oraz pomocy profesjonalnego grafika.

Karolina Kurzela, Właścicielka, Milk & Love


Bardzo sprawna i miła współpraca. Dobra cena i bardzo dobra jakość zrealizowanych zdjęć! Polecam! 

Justyna Ostrzołek, Prezes, Fundacja Jestem Głosem Tych Co Nie Mówią


Współpraca na najwyższym poziomie, wspaniały kontakt i przepiękne zdjęcia. Dziękuje i mam nadzieje, że będziemy jeszcze realizować wspólne działania.

Krzysztof Punt, Właściciel, Punttime Ręczniki


Sprawnie, dobrze i przyjemnie. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam w imieniu Punttime Ręczniki

Łukasz Wyderka, Właściciel, Forget Flowers - Słodka Paczka


Gorąco polecam! Zdjęcia wykonane zgodnie z założeniami i co najważniejsze na czas :) Szybko, sprawnie i profesjonalnie!:))

Jarosław Kucharski, Właściciel, Betrendy.pl


Zdjęcia bardzo dobrej jakości, stały kontakt i reakcja na potrzeby czy korekty. Zleciliśmy dopiero kilkanaście produktów do zdjęć ale już widać że współpraca będzie kontynuowana. Mam nadzieję że równie owocnie w przyszłości :)

Wojciech Machnik, Właściciel, Ixion Sp. z o.o.


Realizowaliśmy sesję zdjęciową dla naszej firmy IXION. Świetna komunikacja, bardzo dobre wsparcie i doskonała atmosfera podczas samej sesji. A do tego spora elastyczność oraz profesjonalizm sprawiły, że szczerze polecamy współpracę ze Snapshot Studio.

Agnieszka Żurawsla, Właściciel, Wildflower.pl


Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy z firmą Snapshot. Zdjęcia są rewelacyjnej jakości, każda uwaga co do wyglądu produktu zrealizowana w 100%. Profesjonalne podejście i bardzo miła obsługa. Na pewno będę jeszcze korzystać z usług tej firmy.

Arek Stefańczyk, Współwłaściciel, Sendro LTD


Świetna Firma, Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie co jest najważniejsze w sprzedaży online ponieważ dobre zdjęcia zastępują 1000 slow i to właśnie jakość zdjęć decyduje o sukcesie w branży online. Świetny kontakt z Panią Agnieszka, bardzo szybka realizacja. Śmiało polecam ta firmę.

Monika Lautenbach, TW Reifen


Bardzo zadowalająca współpraca. Zawsze szybki kontakt i rzetelne informacje. Realizacja na czas i bardzo dobry efekt, zdjęcia wygladają rewelacyjnie. Polecamy i na pewno będziemy korzystać z usług w przyszłości!

Robert Misiek, Właściciel, Happy Bears Trade LTD


Dziekuje za profesjonalne potraktowanie mojego zamowienia. Zdjecia zrobione o czasie tak jak sie umawialismy (czas to pieniadz w biznesie sprzedazy online :) Dobra komunikacja, moglem uczestniczyc w kazdym etapie realizacji zdjec, konsultowalismy wszystkie elementy co jest dla mnie bardzo wazne, lubie jak jest zrobione po mojemu :) Jakosc zdjec sama w sobie jest reklama dla firmy. POLECAM

Gracjana Malec-Kolanko, Właściciel, Space Of Grace


Świetne zdjęcia,profesjonalne i miłe podejście do klienta,serdecznie polecam!!! 

#Klienci#Opinie#Recenzje#Studio Fotograficzne#Zdjęcia komercyjne#Rybnik#Katowice#Śląsk#Kraków#Snapshot-Studio
w górę