PL
PL EN DE
Napisz do nas: biuro@snapshot-studio.pl
Zadzwoń do nas w godzinach od 8:00 do 16:00 - +48 722 772 774
Strefa klienta / zaloguj się

O Snapshotach słów kilka - Studio Fotografii Produktowej nr 1 na Śląsku!

Jak to się zaczęło?

Działalność fotograficzna pod nazwą Snapshot Studio formalnie rozpoczęła się w maju 2014 roku w Rybniku. Sama idea powstania firmy świadczącej wysokiej jakości usługi z zakresu fotografii komercyjnej powstała jednak dużo wcześniej. Już w 2006 roku Agnieszka realizowała swoje pierwsze zlecenie na wizerunkową sesję zdjęciową dla kancelarii prawno-patentowej Rumpel Federowicz (obecnie Rumpel i Partnerzy) w Łodzi. Kolejne lata to okres intensywnej nauki, ciągłego doskonalenia oraz szlifowania umiejętności praktycznych.

Koncepcja podążania w kierunku profesjonalnej fotografii reklamowej to efekt zarówno pasji i zaangażowania jak i naszej odpowiedzi na budzącą się -  coraz większą potrzebę rynku E-Commerce w Polsce. W ostatnich latach notujemy gwałtowny wzrost sprzedaży internetowej a co za tym idzie - wzrost popytu na wysokiej jakości zdjęcia produktowe. 

W 2015 roku powstaje nasza pierwsza strona internetowa snapshot-studio.pl - dedykowana w głównej mierze do sprzedawców internetowych. W kolejnym roku poszerzamy ofertę świadcząc usługi również z zakresu projektowania i pośredniczenia w druku. Wprowadzamy również - jako jedna z pierwszych firm w Polsce - Darmową Sesję Próbną, dzięki której Klienci mają możliwość zapoznania się z jakością naszych usług - bez żadnych zobowiązań.

Rok 2017 to okres ciągłego rozwoju i dalszego poszerzania oferty, w której znalazła się między innymi profesjonalna fotografia kulinarna oraz zdjęcia architektoniczne (wnętrz). Wprowadziliśmy również odświeżoną wersję strony - dopasowaną do urządzeń mobilnych (RWD). W tym roku dołączyliśmy również do programu rozwoju - Coraz Lepsza Firma - aby stawać się coraz lepszą firmą!

Rok 2018 jest dla nas rokiem inwestycji - zarówno w profesjonalny sprzęt do fotografii produktowej jak i w nowe studio fotograficzne, które będzie mogło sprostać nawet najbardziej wymagającym sesjom zdjęciowym. Jednocześnie intensywnie pracujemy nad zleceniami i udoskonalaniem swojej oferty. Wprowadzamy innowacyjny system zarządzania zleceniami i produktami na magazynie. Do grona naszych Klientów dołączają firmy takie jak W.KRUK czy BYTOM.

Rok 2019 jest dla nas najbardziej intensywnym rokiem od początku działalności! Z początkiem roku przeprowadziliśmy się ze starej siedziby do nowego studio. W lutym jedziemy na największe targi reklamy w środkowej Europie - Rema Days Warsaw, gdzie po raz pierwszy jesteśmy wystawcami. Nasza ofertę kierujemy już nie tylko do Klientów lokalnych i ogólnopolskich ale również do Klientów zagranicznych. Nadal inwestujemy w sprzęt zakupując między innymi profesjonalne manekiny do zdjęć odzieży typu duch. Stale poszerzamy horyzonty i nieustannie się rozwijamy! Przechodzimy całkowity rebranding - zmieniając logo, kolorystykę, materiały reklamowe oraz stronę internetową - zawierającą między innymi indywidualny panel klienta umożliwiający śledzenia postępu w realizacji zlecenia. Wprowadzamy nową usługę - studio na wynajem oraz nową zakładkę - Kariera. Nowością jest również nowatorski program partnerski - “Promujesz - Zyskujesz” dzięki któremu każde polecenie naszej firmy jest nagradzane specjalnym bonusem. 

Jak pracujemy?

Oprogramowanie Korzystamy z najnowszego pakietu oprogramowania Adobe Creative Cloud
Monitory Pracujemy na specjalistycznych monitorach marki EIZO i NEC. Wszystkie monitory są na bieżąco kalibrowane
Tablety graficzne Precyzyjną pracę nad realizacją projektów oraz retusz komputerowy usprawniają nam profesjonalne tablety graficzne Wacom
Studio Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne z profesjonalnym sprzętem do fotografii reklamowej.
Programy partnerskie Prowadzimy programy partnerskie z wiodącymi drukarniami internetowymi, dzięki czemu zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny druku
Licencja Na wszystkie wykonywane przez nas zdjęcia komercyjne wystawiamy indywidualną licencję która dokumentuje prawo do wykorzystywania fotografii - na różnych polach eksploatacji (Internet, Druk itp.)
#Historia#Onas#Jaktosięzaczęło#Jakpracujemy#Studiofotografiiproduktowej#Fotografproduktowy#Studiozdoświadczeniem
w górę