Zamów darmowe zdjęcia produktów!
PL EN

Blog

Mobilne studio fotografii produktowej – Zdjęcia produktów z dojazdem do klienta!

Mobilne studio fotografii reklamowej i produktowej!


Posiadasz produkty wielkogabarytowe lub problematyczne z punku widzenia logistycznego? Dla nas nie stanowi to żadnego problemu! Dojedziemy do Ciebie z naszym mobilnym studio fotograficznym!  


Nasze stacjonarne studio fotograficzne mieści się w Rybniku – ale w promieniu najbliższych kilkudziesięciu kilometrów (czyli do miast takich jak np. Katowice / Gliwice / Bytom / Tarnowskie Góry / Jastrzębie Zdrój / Racibórz / Bielsko Biała / innych w okolicy) zapewniamy usługę dojazdu naszego mobilnego studia do fotografii produktowej.


Mobilne studio fotograficzne zawiera między innymi:

Kompletny zestaw oświetlenia – dedykowanego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

Tła fotograficzne w podstawowych kolorach (biały / czarny) – na specjalne życzenie Klienta zapewniamy tło w dowolnym kolorze

Profesjonalny sprzęt fotograficzny (Aparat Canon 5D Mark IV, obiektywy o ogniskowych dopasowanych do fotografii produktów wielkogabarytowych)

 


Korzystając z naszego mobilnego studio, jesteśmy w stanie wykonać sesję fotograficzną w dowolnym miejscu i w dowolnych warunkach


W ostatnim  czasie mieliśmy przyjemność realizacji sesji u naszych dwóch lokalnych Klientów z Raciborza. Pierwsza – firma OMAN, jest producentem wysokiej jakości schodów oraz włazów strychowych, sprzedająca swoje produkty na rynkach polskich i zagranicznych. Sesję zdjęciową dla firmy OMAN zrealizowaliśmy bezpośrednio w ich zakładzie produkcyjnym w miejscowości Pawłów.


Powyżej zamieszczamy zdjęcia z „backstage”  a poniżej zdjęcia już po wykonanym retuszu. Zdjęcia produktowe zostały przygotowane zarówno do wykorzystania na firmowej stronie Klienta (http://www.oman.eu/) jak i w katalogach reklamowych.  Dodatkowo wykonaliśmy również fotomontaż / wizualizację – dzięki której potencjalny Klient ma możliwość wyobrażenia sobie jak schody strychowe będą wyglądały w rzeczywistości. 


Drugim Klientem, do którego przyjechaliśmy z naszym mobilnym studio była firma ENSOL – zajmująca się produkcją szeroko pojętej techniki solarnej (kolektorów słonecznych, hybrydowych, pomp i fotowoltaiki). W przypadku tego Klienta, zdjęcia realizowaliśmy zarówno na zewnątrz – korzystając z najlepszego możliwego oświetlenia – czyli naturalnego słońca :), jak i wewnątrz fotografując produkty na białym tle i w namiocie bezcieniowym (packshoty). Tutaj również zdjęcia zostały przygotowane do zaprezentowania w Internecie i w druku.


Strona internetowa firmy ENSOL:  http://ensol.pl/Zdjęcia produktów wielkogabarytowych!

W Snapshot-Studio.pl wykonujemy również zdjęcia produktów wielkogabarytowych – stacjonarnie w naszym studio w Rybniku. Ostatnio pod “warsztat” trafiły rozkładane (swoją drogą bardzo bardzo wygodne :)) kanapy, dla których wykonaliśmy zarówno zdjęcia na białym tle oraz przy współpracy z Modelką Gosią – zdjęcia aranżowane.


Kolejnym produktem o niecodziennych gabarytach był basen dla dzieci. Tutaj w realizacji pomogła nam nieco młodsza, ale znakomicie rokująca modelka – Julka

#snapshot-studio#mobilne studio fotograficzne#fotografia produktowa#fotografia reklamowa#Rybnik#Katowice#Śląsk#fotografia produktów wielkogabarytowych
Michał
Współzałożyciel. Specjalista ds. Marketingu i Reklamy
Ekonomista ze specjalizacją marketingu w biznesie oraz w handlu międzynarodowym. Współzałożyciel spółki Snapshot Studio. Na co dzień odpowiada za promocję i budowanie wizerunku firmy. W biznesie i w życiu kieruje się filozofią Kaizen. 

Dodaj komentarz
Wpisz imię*
 
Treść komentarza*
 
0 Komentarze
Chcesz przeczytać
coś innego?

Wróć do listy
w górę