Zamów darmowe zdjęcia produktów!
PL EN

Blog

Fotografia produktowa zegarków marki Q&Q

W dzisiejszym wpisie skupiłem się na fotografii, małych, choć niezwykle drobiazgowych produktów jakimi są zegarki. Zdjęcia typu packshot tych niewielkich produktów wymagają niezwykłej precyzji i doświadczenia ponieważ w myśl naszej dewizy- tutaj naprawdę każdy detal ma znaczenie! :)Unikalne zdjęcia zegarków w Snapshot Studi0 -> Dowiedz się więcej!

W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłą przyjemność zrealizowania sesji zdjęciowej dla nowej kolekcji zegarków marki Q&Q, których dystrybutorem jest firma ZIBI S.A. 
Zegarki Q&Q to marka wywodząca się z koncernu Citizen powstała w 1976 roku. Od momentu powstania zegarki tej firmy rozeszły się w ponad 20 milionach egzemplarzy a w stałej ofercie dostępnych jest ponad 2000 różnych modeli. 

W naszym studio fotografii produktowej zagościły zarówno zegarki męskie, damskie i dziecięce. W głównej mierze przeważały zdjęcia zegarków w stylu eleganckim i casualowym ale zdarzyły się też zdjęcia zegarków sportowych. 

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przy użyciu profesjonalnego obiektywu z funkcją macro, oraz z wykorzystaniem specjalistycznego oświetlenia i namiotu bezcieniowego. 

Zanim jednak zostały sfotografowane należało je odpowiednio przygotować czyli - wyczyścić z wszystkich odcisków, paprochów i zanieczyszczeń.

Następnie tak przygotowane “surowe zdjęcia” trafiły pod warsztat naszych wykwalifikowanych retuszerów - Kasi i Klaudii, które poddały je precyzyjnej i czasochłonnej obróbce graficznej. 

Taki proces postprodukcji zdjęcia produktowego wykonanego na białym tle zawiera między innymi:

Usunięcie zanieczyszczeń (tzw. szparowanie)
Odpowiednie kadrowanie wraz z zachowaniem spójności dla wszystkich zdjęć produktowych - tak aby dobrze prezentowały się np. w katalogach produktowych
Korekta tonalna, poprawa oświetlenia
Przygotowanie pliku do formatu odpowiedniego dla przeglądarek internetowych (RGB | JPG) - w tym również na użytek w sklepach internetowych / Allegro - długość większego boku dla każdego zdjęcia wynosi przeważnie 2600px dla zdjęć wykorzystywanych w Internecie i 4500px dla zdjęć produktów przeznaczonych do druku


Na wszystkie wykonane przez nas zdjęcia produktów wystawiamy indywidualną licencję, dokumentującą prawo do wykorzystanych zdjęć. 

Jeżeli będą Państwo zainteresowani wykonaniem zdjęć zegarków na potrzeby własnego sklepu internetowego - to serdecznie zapraszamy do kontaktu, telefonicznego pod numerem: 722-772-774 lub mailowego: biuro@snapshot-studio.pl

W Snapshot-Studio.pl realizujemy sesje zdjęciowe produktów małych i dużych na dowolnym tle - dbając o to, aby prezentowany produkt przedstawiał się w możliwie najbardziej korzystnym świetle.

Obsługujemy zarówno Klientów lokalnych - nasze studio znajduje się w Rybniku jak i Klientów z całego województwa Śląskiego oraz całej Polski. Bardzo łatwy dojazd z Katowic, Żor, Bielska Białej czy Gliwic!

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu projektowania - bazując na wykonanych przez nas zdjęciach produktowych i reklamowych, tworzymy katalogi / broszury / ulotki - pod wytyczne Klienta.

Mamy również nawiązane liczne programy partnerskie z drukarniami, dzięki czemu zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe na druk zrealizowanych projektów. 


Dodatkowym atutem współpracy z naszym studio fotografii produktowej jest kompleksowa usługa marketingowo doradcza trwająca przez cały okres trwania zlecenia jak i po jego zakończeniu!

Zapraszamy do zapoznania się naszym cennikiem fotografii produktowej oraz do skorzystania z naszej darmowej sesji próbnej dla jedno z wybranych produktów!

Do usłyszenia! :)

#Zdjęcia zegarków#Fotografia zegarków#Q&Q#ZIBI#SNAPSHOT STUDIO#Zdjęcia produktów#Fotografia produktowa Katowice
Michał
Współzałożyciel. Specjalista ds. Marketingu i Reklamy
Ekonomista ze specjalizacją marketingu w biznesie oraz w handlu międzynarodowym. Współzałożyciel spółki Snapshot Studio. Na co dzień odpowiada za promocję i budowanie wizerunku firmy. W biznesie i w życiu kieruje się filozofią Kaizen. 

Dodaj komentarz
Wpisz imię*
 
Treść komentarza*
 
0 Komentarze
Chcesz przeczytać
coś innego?

Wróć do listy
w górę